• time : 8:21:35
  • Date : Sun Sep 12, 2021
  • news code : 3166
بازدید شهردار و اعضای شورای اسلامی، از پارك بانوان رویدر
صبح امروز دوشنبه پانزدهم شهریورماه یکهزار وچهارصد ،جعفری شهردار رویدر به اتفاق فرهادی و خانم طاهری دو تن از اعضای شورای اسلامی، از پارک بانوان روید بازدید نمودند.

 

⬅️در این بازدید که پارسا مسؤول فنی و طاهریان مسؤول خدمات شهری شهرداری نیز حضور داشتند،گزارشی از اقدامات صورت گرفته تا کنون ارائه گردید.

🔸در این بازدید جعفری شهردار رویدر با اشاره به این که جهت تکمیل پارک بانوان اقدامات لازم صورت گرفته و قرارداد پروژه با پیمانکار منعقد شده است ،تصریح کرد با توجه به این که مصالح مورد نیاز توسط پیمانکار هم اکنون در محل پروژه فراهم شده است انتظار می رود از هفته آینده عملیات اجرایی آن آغاز گردد.

🔸جعفری عنوان نمود این پارک در زمینی به مساحت پانزده هزار متربع احداث شده است که عملیات دیوارچینی،ساخت نمازخانه،نگهبانی،رختکن،بوفه ،شش چشمه سرویس بهداشتی ،اتاق تأسیسات ،جدول گذاری ،پیست پیاده روی و پیست دوچرخه سواری به طور کامل اجرا شده است و در فاز تکمیلی عملیات کف سازی ،احداث آلاچیق،اجرای تاسیسات برق و روشنایی ، آبرسانی و آبیاری قطره ای،احداث فضای سبز،زمین بازی کودکان، مجموعه بدنسازی ،احداث زمین چمن فوتسال و زمین والیبال و همچنین آسفالت راه دسترسی و پارکینگ به مرحله اجرا در خواهد آمد.

🔸شهردار رویدر ابراز امیدواری نمود که علی رغم مشکلات و تنگناهای مالی با همکاری پیمانکار محترم بتوان این پارک را جهت استفاده بانوان محترم تا دهه ی فجرسال جاری به بهره برداری رساند.

 

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags