• ساعت : ۱۱:۱۳:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ 
  • کد خبر : ۳۱۲۲
دیدار شهردار و رییس شورای اسلامی شهر رویدر با مدیر كل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان
پیرو دیدارهای گذشته، جعفری شهردار و براندیش رییس شورای شهر رویدردرصبح دوشنبه بیستم مرداد ماه نود ونه با مهندس عابدینی مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار در خصوص وضعیت بلوار ورودی شهر رویدر که بخشی از کار آن توسط پیمانکار راه و شهرسازی انجام شده و در حال حاضر به دلیل خاتمه پیمان بلاتکلیف مانده است صحبت شد. شهردار رویدر در خصوص عدم تعیین تکلیف این پروژه که بین راه و شهرسازی و راهداری  معطل مانده است خواستار تسریع در تصمیم گیری و تعامل این دو اداره کل جهت تعیین تکلیف آن شد. جعفری اضافه نمود طولانی شدن این پروژه موجب نگرانی و ایحاد مشکل برای شهروندان در تردد آنان به منظور ورود و خروج از شهر شده است.
عابدینی در این دیدار ضمن صحبتی که با معاون و کارشناسان مربوطه داشت دستور داد تا ظرف چند روز آینده مهندس رازمند به عنوان نماینده راهداری در رویدر حضور یافته و با رایزنی با اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تعیین تکلیف این پروژه اقدام نمایند.
در این دیدار همچنین وضعیت پروژه اصلاح و بهسازی مسیر رویدر مورد بررسی قرار گرفت.در این راستا شهردار ورییس شورای اسلامی شهر نسبت به تخصیص قیر مورد نیاز جهت قطعه بین رودبار و پرنیمه که عملیات زیرسازی آن به پایان رسیده تأکید نمودند. در این دیدار در تماس های تلفنی جداگانه با دکتر مرادی نماینده محترم مجلس و مهندس درساره پیمانکار پروژه مقرر شد تا با هماهنگی صورت گرفته عملیات آسفالت این قطعه به زودی شروع و برای هفته دولت آماده بهره برداری گردد. همچنین در این نشست در خصوص ادامه اجرای این پروژه نیز هماهنگی لازم صورت پذیرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها