• ساعت : ۱۷:۵۱:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ 
  • کد خبر : ۳۱۴۵
روز پرکار شهردار و شورای اسلامی شهر رویدر
شهردار رویدر به اتفاق اعضای شورا اسلامی شهر با حضور در چند اداره كل با مدیران مربوطه دیدار و مسائل و مشكلات شهر را پیگیری نمودند
جعفری شهردار رویدر به اتفاق خورشیدی رییس و براندیش عضو شورای اسلامی شهر رویدر امروز شنبه هفدهم آبان ماه با حضور در چند اداره کل با مدیران مربوطه دیدار و مسائل و مشکلات شهر را پیگیری نمودند.

شهردار و اعضای شورا ابتدا با حضور در آب منطقه ای استان با ملایی مدیرعامل آب منطقه ای دیدار نمودند.

◻️در این دیدار بر اجرای فاز دوم ساماندهی رودخانه تأکید شد. مهندس ملایی با بیان این که هم اکنون مناقصه فاز دوم ساماندهی رودخانه در سایت پایگاه مناقصات قرار دارد از بازگشایی پاکات و تعیین پیمانکار در اوایل آذرماه خبر داد.

🔰پس از آن جعفری به اتفاق خورشیدی و براندیش با مراجعه به اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای با مهندس عابدینی دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار موضوع تسریع در ادامه اجرای بهسازی جاده رویدر از پرنیمه تا تنگه گرو و همچنین روکش جاده از کرویه تا رویدر و از رویدر تا بناب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔶مهندس عابدینی در این دیدار با بیان این که بهسازی مسیر پرنیمه تا تنگه گرو با حل مشکل جابجایی شبکه برق و فیبر نوری که در مسیر اصلاحات قرار دارد ادامه خواهد یافت، قول دادند به زودی روکش جاده کرویه تا رویدر و از رویدر تا بناب عملیاتی خواهد شد.


◽شهردار و اعضای شورا پس از آن با نوری زاده مدیر کل جدید بنیاد مسکن استان ملاقات نمودند.

▪️در این دیدار ضمن تبریک انتصاب ایشان در سمت جدید، موضوع راه دسترسی به اراضی چهل هکتاری مزه و تسریع در واگذاری این اراضی مورد تأکید قرارگرفت.

🔻نوری زاده در این دیدار قول دادند ظرف هفته آینده به شهر رویدر سفر نموده و مشکلات مورد بحث را از نزدیک و به صورت میدانی بررسی نموده و برای حل آنها تصمیم گیری نمایند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها