• ساعت : ۱۷:۵۰:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ 
  • کد خبر : ۳۱۴۸
    /  2
شهردار رویدر خواستار احداث و تجهیز انبار امدادی در شهر رویدر شد.
عبدالحكیم جعفری شهردار رویدر با سلحشور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان دیدار و گفتگو نمود
صبح امروز سه شنبه یازدهم آذرماه نود ونه، عبدالحکیم جعفری شهردار رویدر با حضور در ساختمان جمعیت هلال احمر استان با سلحشور مدیرعامل این جمعیت دیدار و گفتگو نمود، در این دیدار جعفری ضمن تشکر از زحمات و تلاش های جمعیت هلال احمر استان در راستای حمایت ها و امدادهای صورت گرفته در مواقع بحران و حوادث مختلف، خواستار توجه ویژه به شهر و بخش رویدر شد.

شهردار رویدر با بیان این که شهر و بخش رویدر به لحاظ موقعیت خاص جغرافیایی و وجود عوارض طبیعی همچون کوه ها، دره ها و رودخانه های متعدد که خود در مواقع بروز زلزله و بارندگی  موجب تشدید خطرات و آسیب های  ناشی از این حوادث برای شهروندان و مردم این منطقه می گردد، خواستار احداث و تجهیز انبار امدادی در شهر رویدر شد. وی عنوان کرد با احداث و راه اندازی پایگاه و انبار امدادی در رویدر می توان نسبت به آموزش، پیشگیری و تسریع در عملیات امدادی در مواقع بروز حوادث و استفاده از زمان طلایی شناخته شده در عملیات امداد و نجات که حائز اهمیت بالایی در نجات جان افراد حادثه دیده می باشد بهره برد.

سلحشور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن تقدیر از توجه و تلاش های شهردار و شورای اسلامی شهر رویدر به اهمیت حضور نیروها و امکانات امدادی در شهر رویدر، اظهار داشت با حمایت های مسؤولین و خیرین و اشتیاق و استقبال خوب نیروهای داوطلب درسطح این شهر ،تمام تلاش خود را برای ایجاد مجموعه ای کامل و مجهز که پاسخگوی نیازهای مردم این منطقه در مواقع بحران باشد به کار خواهد بست.
در این دیدار جعفری شهردار رویدر با برشمردن ظرفیت های قانونی لازم در بودجه کل کشور در سال جاری و استفاده از توان بخش خصوصی و خیرین راهکارهایی را برای تأمین منابع  احداث انبار امداد پیشنهاد داد که مورد توجه و استقبال مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قرار گرفت.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها