• ساعت : ۱۷:۳۳:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ 
  • کد خبر : ۳۱۵۳
مهندس نوری زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه مهندس میری مدیر بنیاد مسکن شهرستان خمیر روز دوشنبه ششم بهمن ماه در شهر رویدر حضور یافتند.
سفر مدیر كل بنیاد مسكن انقلاب اسلامی به شهر رویدر
در ابتدای این حضور مهندس نوری زاده در جلسه ای با بخشدار، ‌شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر رویدر موارد و مشکلات مرتبط با حوزه بنیاد مسکن را مورد بحث و بررسی قرار دادند. در این جلسه مسائل مختلفی همچون روند واگذاری زمین در اراضی مزه و راه ارتباطی آن و مشکلات مربوط به صدور اسناد املاک شهروندان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 در ابتدا جعفری شهردار رویدر ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان و تشکر از حضور آنان ، خواستار تسریع در  اجرای طرح سند دار کردن  منازل و املاک شهروندان در بافت های قدیم و شهرک ها توسط بنیاد مسکن شدند. وی همچنین خواستار تخصیص تسهیلات کم بهره به منظور کمک به ساخت واحدهای مسکونی و مرمت  و تعمیر منازل متقاضیان شد.

در این جلسه خورشیدی رییس شورای شهر، جمالی و براندیش  اعضای شورا موارد و مسائلی را درخصوص تسریع در واگذاری زمین به متقاضیان و  بهسازی راه دسترسی به اراضی در حال واگذاری مطرح نمودند.

در ادامه این جلسه دریا بخشدار  رویدر  موضوعات  مختلف مربوط به مشکلات روستاهای بخش ار قبیل  واگذاری زمین به متقاضیان، اجرای طرح هادی روستاها، صدور اسناد منازل روستایی و تسهیلات ساخت منازل و بازنگری طرح هادی برخی روستاها را مطرح نمود .

مهندس نوری زاده مدیرکل بنیاد مسکن با تقدیر از پیگیری ها و اقدامات خوب صورت گرفته توسط مسؤولین رویدر قول دادند در اسرع وقت نسبت به حل موارد مطروحه بر اساس ظرفیت و توان بنیاد مسکن  اقدام نمایند.

در ادامه این جلسه مهندس نوری زاده با همراهی بخشدار، شهردار و رییس و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در شهرک خاتم الانبیاء بناب بر مزار شهدای گمنام حضور یافته و با ادای احترام به مقام شامخ شهدا، از روند ساخت یادمان شهدای گمنام بازدید نمودند.

مهندس نوری زاده به اتفاق مسؤولین محلی همچنین با بازدید از راه ارتباطی اراضی در حال واگذاری  مزه،قول دادند در اسرع وقت با اعزام ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن نسبت به بهسازی راه مذکور و تسطیح اراضی اقدام نمایند.

در ادامه هیأت مذکور با حضور در شهرک های المهدی، امام شافعی وشهرک نور از نزدیک مشکلات و کمبودهای این شهرک ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها