• ساعت : ۱۰:۴۹:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ 
  • کد خبر : ۳۱۶۱
پیگیری مسائل و مشكلات شهر در استانداری هرمزگان
صبح چهارشنبه هیجدهم فروردین ماه یکهزار و چهارصد به منظور پیگیری مشکلات شهر رویدر، جعفری شهردار، خورشیدی رییس و براندیش عضو شورای اسلامی شهر رویدر در استانداری هرمزگان حضور یافته و با مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار دیدار نمودند.

در این دیدار که مهندس خواستار فرماندار شهرستان خمیر نیز حضور داشت موضوعات مختلف ازجمله راه ارتباطی رویدر و طرح تفصیلی شهر مورد بررسی قرار گرفت و در همین رابطه مهندس مدرس قول دادند موارد را به صورت ویژه پیگیری نموده و نسبت به حل آنها در کوتاه مدت مساعدت نماید.

 ♦️شهردار و اعضای شورای اسلامی پس از آن با حضور در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان با بناوند سرپرست این اداره دیدار و گفتگو  نمودند.

در این جلسه که مهندس نوروزی معاون میراث و خانم اتابک معاون گردشگری نیز حضور داشتند در خصوص ثبت و مرمت سازه ساروجی انتقال آب کرشمه و قلعه برج رویدر،ثبت رویدر به عنوان باغشهر و تصویب و تخصیص اعتبار در سال جاری برای ایجاد زیرساخت های  گردشگری و تعیین پهنه ی گردشگری بحث و بررسی شد.

🔸در این دیدار بناوند سرپرست این اداره کل قول دادند به اتفاق معاونین گردشگری و میراث فرهنگی خود هفته آینده در شهر رویدر حضور یافته و موارد مطروحه را از نزدیک مورد بازدید قرار داده و اقدامات لازم درخصوص اجرای آنها معمول گردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها