• ساعت : ۸:۲۵:۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ 
  • کد خبر : ۳۱۶۷
بررسی مسائل و مشكلات مربوط به آسیب های اجتماعی
صبح امروز شنبه بیستم شهریور ماه یکهزار و چهارصد، عزیز براندیش مدیر بهزیستی شهرستان خمیر به اتفاق مبارک زاده کارشناس بهزیستی ،خانم احمدنیا مشاور و خانم طاهری عضو شورای اسلامی شهر و مسؤول کمیته بانوان شورا با حضور در دفتر شهردار رویدر به بررسی مسائل و مشکلات مربوط به آسیب های اجتماعی پرداختند.

 

🔸براندیش با بیان وظایف و خدمات بهزیستی و ارائه آمار در خصوص رسیدگی به نیازهای جامعه هدف بهزیستی ،ضمن تشکر از همکاری های شهرداری و شورای اسلامی رویدر،خواستار همکاری و مشارکت این دو نهاد برای مقابله با آسیب های اجتماعی شد.

🔸خانم‌طاهری عضو شورای شهر از آمادگی شورا برای هر نوع همکاری به منظور مقابله با آسیب های اجتماعی خبر داد و آن را یکی از دغدغه ها و برنامه های شورای جدید عنوان نمود.

🔸در این جلسه جعفری شهردار رویدر با بیان ضرورت  شناخت دقیق آسیب ها و علل و عوامل بروز آنها ،بر لزوم جمع آوری داده های دقیق و درست به منظور ریشه یابی و برنامه ریزی مناسب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و استفاده از توان و ظرفیت تمامی ادارات ،نهادها و متخصصین تأکید نمود.

🔸در پایان این جلسه ،لزوم پیگیری و اجرای موارد ذیل مورد تأیید و تصویب قرار گرفت:

◽- پیگیری صدرو مجوز و راه اندازی پایگاه اورژانس اجتماعی شهر رویدر توسط شورا و شهرداری از طریق مکاتبه و رایزنی با استانداری و اداره کل بهزیستی استان

◽ - مقرر گردید بهزیستی شهرستان نسبت به اطلاع رسانی عمومی به منظور استفاده از خط۱۲۳ اورژانس اجتماعی و ۱۴۸۰ مشاوره از طریق کانال ها و فضای مجازی اقدام نماید‌.

◽- مقرر گردید شهرداری رویدر در اسرع وقت نسبت به هماهنگی لازم به منظور تشکیل جلسه ای با حضور مسؤولین مربوطه و متخصصین در حوزه آسیب های اجتماعی جهت بررسی تخصصی و رایزنی لازم در این خصوص اقدام نماید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها